Załoga Świetego Mikołaja z WEiI!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was o tym, że koleżanki i koledzy z Wydziału Elektrotechniki i Informatyki: Karol Karpiński z pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku Elektronika i telekomunikacja oraz Bartłomiej Kłak, Grzegorz Janocha, Michał Łatak, Katarzyna Krzanowska, Przemysław Zbyrad, Szymon Cyran, Aleksandra Barszcz, Maciej Moskal, Marcin Malec, Weronika Bigas, Patryk Całka z czwartego roku studiów inżynierskich na kierunku Energetyka dołączyli do Załogi Świętego Mikołaja w ramach II edycji akcji „Odbierz list i zostań Mikołajem dla rodzin zastępczych”.

Akcja organizowana jest przez Podkarpackie Stowarzyszenie Rodzicielstwa Zastępczego. Studenci przygotowali wspaniałe paczki z wymarzonymi przez dzieci prezentami, wśród których znalazły się między innymi klawiatura mechaniczna, mysz z podkładką oraz słuchawki gamingowe.

Więcej informacji o akcji możecie przeczytać tutaj