Spotkanie on-line – Wojska Ochrony Cyberprzestrzeni

W związku z prośbą Narodowego Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni o zorganizowanie  spotkania on-line w sprawie oferty współpracy (pracy), zwracam się do Państwa z prośbą o wyrażenie chęci udziału w takim spotkaniu. Spotkanie jest niezobowiązujące, ale gorąco zapraszamy do udziału – warto poznać szczegóły.

Spotkanie będzie dotyczyło sposobów wstąpienia do armii oraz korzyści i możliwości rozwoju związanych z pełnieniem służby w Wojskach Obrony Cyberprzestrzeni. Spotkanie zazwyczaj zajmuje około 80-90 minut. Po przekazaniu wszystkich informacji zostaje zawsze czas na pytania ze strony studentów więc „na gorąco” mogą uzyskać dodatkowe informacje.

Podczas prezentacji poruszane są takie zagadnienia jak:

  • Znaczenie Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni,
  • Przyczyny oraz proces tworzenia Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni,
  • Zaprezentowanie Narodowego Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni oraz jednostek podległych,
  • Przedstawienie sposobów prowadzących do zostania żołnierzem zawodowym,
  • Omówienie profitów płynących z pełnienia zawodowej służby wojskowej.

Tematyka spotkania skupia się na tematyce wstąpienia do wojska, ale NCBC prowadzi także procesy rekrutacyjne dla pracowników cywilnych o czym będzie mowa podczas spotkania.

Fot. Shutterstock

Z uwagi, iż warunkiem zorganizowania spotkania jest frekwencja proszę osoby zainteresowane o wpisanie się na listę, abyśmy mogli podać wstępną liczbę osób uczestniczących w spotkaniu. Zapisu należy dokonać w pliku do niedzieli 9.05.2021 włącznie.

[Link do formularza z zapisami]

Termin spotkania ustalimy w godzinach nie kolidujących z zajęciami.
Zapraszam do udziału w spotkaniu.