Poznaj #TeamWEiI

19 listopada na naszej uczelni z pomocą systemu USOS odbędą się kolejne wybory przedstawicieli Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej! Każdy student Wydziału Elektrotechniki i Informatyki będzie mógł oddać swój głos na 5 kandydatów

Zapraszamy do zapoznania się z nami oraz wsparcia podczas nadchodzących wyborów!

Cezary Bober

Uzyskałem tytuł zawodowy inżyniera na kierunku Informatyka. Pracuję jako Frontend Developer, a także kontynuuję studia na II stopniu. Interesuję się głównie frontendem (TypeScript, React). Staram się aktywnie brać udział w różnych projektach jak tworzenie strony koła SKNI KOD – do którego należę, czy strony Samorządu Studenckiego.

Łukiewicz Konrad

Jestem studentem informatyki na II stopniu (Systemy i sieci komputerowe). Mam przyjemność być Przewodniczącym Wydziałowego Samorządu Studenckiego Wydziału Elektrotechniki i Informatyki oraz Przewodniczącym komisji ds. IT w Samorządzie Studenckim Politechniki Rzeszowskiej. Po studiach planuję otworzyć hobbistyczną hodowlę jamników króliczych a w wolnym czasie przekonuję użytkowników Androida do przejścia na ”nadgryzione jabłko”.

Kochman Magdalena

Jestem studentką informatyki na II stopniu studiów stacjonarnych. Należę do koła SKNI KOD, gdzie jestem członkiem zarządu, a także aktywnie udzielam się poprzez m. in. tworzenie strony internetowej koła. Biorę udział w projektach – współtworzyłam strony internetowe Samorządu Studenckiego. Interesuję się uczeniem głębokim oraz sztuczną inteligencją. Oprócz studiowania pracuję jako Frontend Developer.

Słoboda Julia

Studiuje na pierwszym roku premierowego kierunku „Elektromobilność” na naszym Wydziale. W Samorządzie jestem od października wiec jest to dla mnie pierwsze studenckie doświadczenie. Uwielbiam siatkówkę i w wolnym czasie myśle dokąd nocą tupta jeż. Chciałabym głównie być głosem studentów pierwszego roku -dobrze wiem jakie są wyzwania studenckie po powrocie do nauki stacjonarnej!

Stawowy Dawid

Jestem studentem trzeciego roku elektrotechniki, od roku działam w Samorządzie Studenckim Politechniki Rzeszowskiej, oraz od początku semestru piastuje funkcje Przewodniczącego Komisji ds. Sportu SSPRz

Bądźmy odpowiedzialni kolejny rok! 

#TeamWEiI
#BądźmyOdpowiedzialni
#KolejnyRok
#SSPRz2022