Nagrody rektora rozdane! Wśród nich nasi studenci!

Nagrody rektora dla studentów Politechniki Rzeszowskiej zostały rozdane! W poniedziałek, 14 czerwca br. prorektor ds. kształcenia dr hab. Iwona Włoch, prof. PRz oraz prorektor ds. studenckich prof. dr hab. Grzegorz Ostasz w asyście przedstawicieli władz poszczególnych wydziałów uroczyście wręczyli listy gratulacyjne studentom aktywnie uczestniczącym w życiu akademickim.

Uroczystość odbyła się w auli Regionalnego Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego i Biblioteczno-Administracyjnego. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele kół naukowych, organizatorzy wielu aktywności studenckich, osoby zaangażowane w działalność Samorządu Studenckiego oraz medaliści różnych dyscyplin sportowych.

Nagrody za działalność studencką w roku akademickim 2020/2021 przyznano łącznie 56 studentom. Wśród nich, z naszego Wydziału znaleźli się:

• Goral Marcin,
  • Kochman Magdalena,
  • Łukiewicz Konrad,
  • Sieracki Łukasz,
  • Wrona Krzysztof.

Serdeczne gratulacje, życzymy owocnych aktywności w przyszłym semestrze!

Źródło: w.prz.edu.pl
Zdjęcia: B. Motyka