Liderzy Cyfryzacji – płatne staże w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów!

Z przyjemnością przekazujemy informację o rozpoczęciu kolejnej edycji konkursu stażowego w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Liderzy Cyfryzacji to poprzedzony konkursem program stażowy, którego laureaci mają szansę odbyć trzymiesięczny płatny staż w Departamencie Rozwoju Usług w Kancelarii Premiera.

Konkurs ma na celu wyłonienie osób, które w ramach stażu będą miały możliwość pracy nad najciekawszymi projektami o zasięgu ogólnokrajowym, takimi jak :  Profil Zaufany, Portal gov.pl, e-usługi i innymi narzędziami, z których codziennie korzystają dziesiątki milionów Polaków. 

Poszukujemy osób wieku 18–29 lat, które chciałyby sprawdzić się w jednym z trzech obszarów: redakcyjnym, technicznym oraz graficzno-wizualnym.   

Obszar redakcyjno-administracyjny 

·         Prace redakcyjne i copywriting, badania i analizy pozyskanych danych.  

·         Wymagania: znajomość pakietu Microsoft Office, umiejętności redakcyjne.  

Obszar graficzno-wizualny 

·         Projektowanie interfejsów i grafik (wsparcie w procesie projektowania UX) na stronach w domenieGOV.PL  

·         Wymagania: podstawowe umiejętności graficzne, zdolności wizualne i kreatywne.  

Obszar techniczny 

·         Budowanie, testowanie i publikacja elementów cyfrowych usług administracji centralnej. Techniczne wsparcie najważniejszych projektów cyfryzacyjnych.    

·         Wymagania: pierwsze doświadczenia w tworzeniu produktów IT, dużym atutem będzie znajomość HTML i CSS. 

Aplikować można do 13 czerwca za pomocą formularza dostępnego na stronie: https://www.gov.pl/web/govtech/liderzy-cyfryzacji