KOMUNIKAT JM REKTORA PRz w sprawie organizacji sesji letniej

Kilka słów od Przewodniczącego Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej Kamila Chohury:

„Sytuacja epidemiologiczna, w jakiej znajdujemy się od ponad roku jest trudna, a przede wszystkim nieprzewidywalna. Z niecierpliwością oczekujemy powrotu do uczelnianych ław, prac laboratoryjnych oraz na miasteczko akademickie, ale ta perspektywa musi jeszcze zaczekać.W warunkach pandemii udało nam się przetrwać wiele miesięcy, jednakże musimy znaleźć jeszcze energię na kilka następnych. Poprawiająca się sytuacja oraz rosnące tempo szczepień to bardzo dobre wiadomości, które jednak nie powinny uśpić naszej czujności – wciąż musimy być ostrożni, aby w nieodległej przyszłości móc odetchnąć z wielką ulgą.”

Poniżej Komunikat nr 13/2021 Rektora Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza: