Aplikuj na płatne staże w OPTeam S.A.


Aplikuj na płatne staże w OPTeam S.A.

  • Dział Produkcji Oprogramowania
  • Dział Wdrożeń Platformy Low-Code
STAŻ W DZIALE PRODUKCJI OPROGRAMOWANIASTAŻ W DZIALE WDROŻEŃ PLATFORMY LOW-CODE
  Twoje obowiązki: wsparcie w tworzeniu oraz wdrażaniu aplikacji internetowych, współpraca przy projektowaniu dedykowanych rozwiązań, pomoc w prace rozwojowych i utrzymaniowych istniejących aplikacji, dokumentowanie rozwiązań.   Nasza oferta jest dla Ciebie, jeśli: ukończyłeś/aś lub jesteś w trakcie studiów wyższych o kierunku technicznym, jesteś dyspozycyjny/a min. 30 godzin w tygodniu, znasz podstawy programowania i przynajmniej jedną z tych technologii: PHP, MySQL, GIT, REST, Docker/Vagrant, Composer, cechuje Cię dokładność i sumienność przy wykonywaniu zadań, potrafisz pracować zarówno samodzielnie jak i zespołowo.   Twoje obowiązki: wsparcie w tworzeniu oraz wdrażaniu aplikacji internetowych, współpraca przy projektowaniu dedykowanych rozwiązań, pomoc w prace rozwojowych i utrzymaniowych istniejących aplikacji, dokumentowanie rozwiązań.   Nasza oferta jest dla Ciebie, jeśli: ukończyłeś/aś lub jesteś w trakcie studiów wyższych o kierunku technicznym, jesteś dyspozycyjny/a min. 30 godzin w tygodniu, znasz podstawy zasad działania relacyjnych baz danych i umiejętności tworzenia zapytań w języku SQL, znasz zasady działania systemów ERP,
Twoją mocną stroną jest analityczne myślenie oraz poszukiwanie skutecznych rozwiązań.

Co oferujemy:

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie,
  • możliwość zbudowania swojej kariery zawodowej w branży IT,
  • realizację samodzielnych i odpowiedzialnych projektów,
  • dużo praktycznej wiedzy oraz zgrany, pomocny zespół.

Aplikacje zawierające CV należy wysyłać na adres email: rekrutacja@opteam.pl z tytułem wiadomości zawierającym nazwę działu odbywania stażu. 
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OPTeam S.A. z siedzibą Tajęcina 113, 36-002 Jasionka, danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.